4 tipy na perfektné rande

Možno si si našiel novú partnerku cez zoznamku, alebo len hľadáš tipy na rande so svojou dlhodobou priateľkou. V každom prípade je dobré váš spoločný večer naplánovať, aby si sa vyhol nepríjemným prekvapeniam. Aj my chceme, aby s tebou zažila perfektné rande, preto sme pripravili pár tipov.

Zarezervuj stôl vo vhodnej reštaurácii

Častokrát sa stáva, že muž pozve partnerku do reštaurácie, ale neurobí rezerváciu. Tomuto sa určite vyhni. Pôsobí to akoby ti na stretnutí nezáležalo a môže sa stať, že budete hladní. Pri výbere tiež dávaj pozor na lokalitu a charakter reštaurácie. Mala by byť bližšie k jej bytu a nemal by to byť nejaký podnik porovnateľný s krčmou.

Vyber zaujímavý program po večeri

Neexistuje horší záver rande než to, keď vychádzate z reštaurácie a zrazu si uvedomíš, že netušíš čo ďalej. Preto je dôležité zamyslieť sa dopredu:

  • Čo rada robí tvoja partnerka?
  • Aké má byť počasie?
  • Koľko máte času?
  • Aké príležitosti ponúka okolie?

Po zvážení týchto otázok sa ti bude ľahšie vyberať program po večeri. Niekedy môže byť zábava skúsiť niečo nové, čo ani jeden z vás ešte nerobil. Na druhej strane, ak chceš ísť na istotu, pokojne sa jej opýtaj či nemá nejaké obľúbené miesta v okolí.

perfetkné rande
zdroj: pexels.com

Perfektné rande nemusí byť komplikované

Niektorí muži majú ten pocit, že na rande musia s partnerkou stihnúť veľa vecí. Potom sú v strese, ak niečo nejde podľa ich plánu alebo nestíhajú. Avšak perfektné rande môže byť aj úplne jednoduché – večera a prechádzka. Nebudete sa nikam ponáhľať a večer si užijete v absolútnej pohode.

Venuj jej dostatok pozornosti

Keď žena príjme tvoje pozvanie, ver tomu že jej na tebe záleží. Aj ona sa snaží o to, aby bolo rande perfektné a aby ste si ho užili. Preto je dôležité jej snahu oceniť. Keď sa pekne oblečie a upraví, neváhaj a venuj jej kompliment. Ak príde s návrhom na program, poďakuj jej a povedz že si ceníš jej snahu.

Avšak je dôležité počet komplimentov držať pod určitou hranicou. Nechceš predsa aby sa cítila nepríjemne kvôli obrovskému množstvu komplimentov, ktoré budú stále menej úprimné. Malý tip na záver: ak jej chceš dať najavo, že jej na tebe záleží, zavolaj jej najneskôr 4 hodiny pred začiatkom rande. Získa tak istotu, že ti na nej záleží a že stretnutie na poslednú chvíľu nezrušíš.

Záver

Nech už sa na rande stane čokoľvek, vždy to ber s humorom a pozitívne. Program nemusí ísť vždy podľa plánu. Ale možno práve vďaka spontánnemu nápadu jedného z vás sa večer neočakávane zmení na perfektné rande.

Titulná foto: pexels.com